Informacja z przebiegu XXIII Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Średzkiego VI kadencji

14.05.2020

14 maja 2020 roku o godz. 8.00 w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Środzie Wielkopolskiej odbyła się XXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Średzkiego VI kadencji.

Sesję otworzyła Przewodnicząca Rady Powiatu Średzkiego - Pani Małgorzata Fertała, witając wszystkie osoby uczestniczące w sesji.

W dalszej części posiedzenia radni podjęli następujące uchwały:
  • Uchwałę nr XXIII/176/2020 w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Średzkiego na lata 2020 – 2033.

Uchwała została podjęta 11 głosami ,,za’’ przy 1 głosie ,,przeciw’’ i 3 głosach ,,wstrzymujących się’’.
  • Uchwałę nr XXIII/177/2020 w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwały budżetowej na 2020 rok.

W wolnych głosach i wnioskach głos zabrali: Radny Marcin Bednarz, Starosta Ernest Iwańczuk, Skarbnik Paweł Tomczak.

XXIII sesję Rady Powiatu Średzkiego o godzinie 8.00 zamknęła Przewodnicząca Rady Powiatu - Pani Małgorzata Fertała.