Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego

- audyt telefoniczny z mieszkańcami biorącymi udział w projekcie .

20.04.2020

W obliczu sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa wykonawca inwestycji pn. Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego - firma FLEXIPOWER GROUP Sp. z o. o. Sp. K. zaproponowała wykonanie prac projektowych na podstawie audytów telefonicznych. Podczas takiego audytu zostanie ustalone z mieszkańcem miejsce rozdzielni, miejsce licznika, miejsce prowadzenia przewodów, rodzaj poszycia dachowego, konstrukcja dachu itd. W załączniku znajduje się wzór protokołu uzgodnień montażowych.

Opisane rozwiązanie umożliwi przeprowadzenie prac projektowych nie narażając beneficjentów programu oraz pracowników wykonawcy na bezpośredni kontakt, a także ułatwi przejście do kolejnego etapu, którym będzie montaż paneli fotowoltaicznych.

Baza danych, łącznie z numerami telefonów beneficjentów została przekazana wykonawcy. W najbliższych tygodniach (począwszy od dnia 20 kwietnia) przedstawiciele firmy FLEXIPOWER GROUP będą sukcesywnie kontaktować się telefonicznie z mieszkańcami powiatu średzkiego.

Protokół uzgodnień montażowych do pobrania TUTAJ.