Wnioski o patronat Starosty Średzkiego oraz współorganizację imprez

Objęcie patronatem Starosty Średzkiego dotyczy przedsięwzięć mających zasięg lokalny, regionalny, ogólnokrajowy lub międzynarodowy, w szczególności przyczyniających się do:
1) promocji Powiatu,
2) promocji edukacji, kultury, turystyki oraz sportu,
3) rozwoju aktywności gospodarczej,
4) promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej,
5) promocji działań na rzecz ochrony środowiska,
6) rozwoju inicjatyw służących integracji społeczności lokalnej.

Objęcie przedsięwzięcia patronatem nie jest równoznaczne z udzieleniem wsparcia finansowego i organizacyjnego przez Powiat Średzki. Patronatem nie obejmuje się inicjatyw o charakterze komercyjnym, za wyjątkiem imprez o charakterze charytatywnym.  O wsparcie organizacjine i/lub finansowe przedsięwzięcia należy zwrócić się z osobnym  wnioskiem.

Starosta Średzki obejmuje patronat nad przedsięwzięciem na podstawie wniosku, który należy złożyć w Starostwie Powiatowym, ul. Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska (Punkt Obsługi Klienta)  lub przesłać drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatsredzki.pl w terminie co najmniej 14 dni przed planowaną datą przedsięwzięcia.

- wniosek o objęcie przedsięwzięcia patronatem Starosty Średzkiego - do pobrania (plik doc)

- wniosek o wsparcie organizacji przedsięwzięcia przez Powiat Średzki - do pobrania (plik doc)