A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu
Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu jest jednostką organizacyjną powołaną przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Centrum realizując działania statutowe swoim zasięgiem obejmuje Poznań oraz 11 powiatów.  

Misją CWRKDiZ w Poznaniu
jest łączenie potencjału gospodarczego i edukacyjnego na rzecz kształcenia zawodowego i dualnego na potrzeby lokalnych rynków pracy.  

Wizją CWRKDiZ w Poznaniu
jest kreowanie szkolnictwa zawodowego i dualnego jako szkolnictwa pozytywnego wyboru, który daje możliwość realizowania ścieżki kariery zawodowej w oparciu o rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców.
 
Jednym z zadań Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu jest promowanie szkolnictwa zawodowego. W celu jego realizacji przygotowaliśmy zestaw ulotek informacyjnych o systemie edukacji ponadpodstawowej oraz o zawodach i szkołach, które tych zawodów uczą na obszarze danego powiatu. Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej pod adresem https://www.cwrkdiz.poznan.pl/strona-zbiorcza-ulotkibaner300x250