A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

„Środa z profilaktyką”

Wspólnie z Narodowym Funduszem Zdrowia zachęcamy do zapoznania się z cykliczną akcją „Środa z profilaktyką”. W tym tygodniu dotyczy ona profilaktyki przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.

18.11.2021

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ulotką i materiałem filmowym. Uwaga! pełny materiał filmowy wraz z ulotką znajduje się na stronie: https://akademia.nfz.gov.pl/profilaktyka-pochp-przewlekla-obturacyjna-choroba-pluc/

  
  
Zapraszamy do odwiedzenia profilu Profilaktyka w praktyce / Wielkopolska https://www.facebook.com/ProfilaktykaWielkopolska, gdzie publikowane są na bieżąco materiały i filmy z ekspertami w dziedzinie profilaktyki chorób i promocji zdrowia.

W materiałach filmowych, ale także ulotkach, pojawiają się informacje mające zachęcić społeczeństwo do wspierania postaw prozdrowotnych, a także uczenia odpowiedzialności za własne zdrowie.

Zamieszczane materiały filmowe oraz informacje na temat różnych problemów zdrowotnych, dedykowane są dla osób w różnym wieku, które chcą zmienić swoje życie na zdrowsze, a także dla tych, którzy nie potrafią odnaleźć się w życiu z chorobą. Nagrania w całości poświęcone są profilaktyce chorób i promocji zdrowia.

baner300x250