60 000 zł dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu średzkiego

Magdalena Górska - Założyciel WSHiU w Poznaniu złożyła na ręce starosty Ernesta Iwańczuka i wicestarosty Małgorzaty Wiśniewskiej-Zabłockiej dwa czeki, każdy z nich opiewa na kwotę 30 000 zł. Obydwa czeki trafią do uczniów szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Średzki.

10.12.2021

Magdalena Górska - Założyciel Wyższej Szkoły Handlu i Usług złożyła na ręce starosty Ernesta Iwańczuka i wicestarosty Małgorzaty Wiśniewskiej-Zabłockiej dwa czeki, każdy z nich opiewa na kwotę 30 000 zł.

Obydwa czeki trafią do uczniów szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Średzki. Dyrektorzy naszych szkół LO Środa, Hipolit CKZiU Środa Wielkopolska oraz Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej wytypują uczniów z klas maturalnych, którzy zostaną uhonorowani tak cennymi nagrodami.
Każdemu z obdarowanych uczniów czek pozwoli na bezpłatną naukę przez całe trzy lata studiów licencjackich.