Akcja Sprzątanie Świata - 9 września br. przedstawiciele Polipak Sp. z o.o.

przekazali worki oraz rękawiczki foliowe dla jednostek oświatowych z terenu Powiatu Średzkiego, które wezmą udział w akcji.

10.09.2020

9 września br. przedstawiciele Polipak Sp. z o.o. Pani Justyna Nowak-Gajek – Wiceprezes Zarządu oraz Pan Marcin Skrobich – Dyrektor Logistyki przekazali na ręce Pana Bartosza Wielińskiego – Sekretarza Powiatu, worki na odpady oraz rękawiczki foliowe dla jednostek oświatowych z terenu Powiatu Średzkiego, które we wrześniu br. wezmą udział w akcji Sprzątanie Świata. Współpraca Polipak Sp. z o.o. z Powiatem Średzkim jest kontynuacją działań rozpoczętych w 2019 roku. Przedsiębiorca wspiera lokalne samorządy w inicjatywach na rzecz poprawy czystości i ochrony środowiska. Tegoroczna 27 edycja Akcji Sprzątanie świata na terenie kraju odbędzie się w nieco innej formule niż  poprzednie z powodu panującej pandemii COVID-19. Więcej informacji - tutaj.