Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości położonej przy ul. Kosynierów 2 w Środzie Wielkopolskiej

– w zakresie jej części zabudowanej garażami.

10.09.2020

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości położonej przy ul. Kosynierów 2 w Środzie Wielkopolskiej – w zakresie jej części zabudowanej garażami, przeznaczonej do oddania w najem w trybie bezprzetargowym na czas określony do 3 lat na rzecz dotychczasowych najemców lokali mieszkalnych znajdujących się na przedmiotowej nieruchomości.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 10 września 2020 roku do dnia 1 października 2020 roku.