Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości - pomieszczenia o powierzchni 7,60 m2,znajdującego się na parterze budynku przy ul. Żwirki i Wigury 1 w Środzie Wielkopolskiej.

21.10.2021

Logo Powiatu Średzkiego

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości - pomieszczenia o powierzchni 7,60 m2,znajdującego się na parterze budynku przy ul. Żwirki i Wigury 1 w Środzie Wielkopolskiej, przeznaczonego do oddania w najem w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony na rzecz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Środzie Wielkopolskiej.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 21 października 2021 roku do dnia 11 listopada 2021 roku.