Informacja z XXXIV Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Średzkiego,

która odbyła się 7 grudnia 2020 r. w formie zdalnej.

09.12.2020
Zrzut z ekranu komputera: zdjęcie przedstawia przewodniczącego rady w trakcie obrad.

7 grudnia 2020 r. o godzinie 10.00 w formie zdalnej odbyła się XXXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Średzkiego.
Sesję otworzył Wiceprzewodniczący Rady Jacek Gabała, witając wszystkie osoby uczestniczące w sesji.

Dalej Radni podjęli następujące uchwały:
Uchwała nr XXXIV/232/2020 w sprawie zmiany uchwały w sprawie statutu Powiatu Średzkiego.
 Grafika przedstawia wyniki głosowania.
Uchwała została podjęta 9 głosami ,,za’’ przy 4 głosach ,,przeciw’’ i 1 głosie ,,wstrzymującym się’’.

Uchwała nr XXXIV/233/2020 w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu Powiatu Średzkiego dla Gminy Środa Wielkopolska z przeznaczeniem na wykonanie oświetlenia przy przejściu dla pieszych na drodze powiatowej nr 2410P w Środzie Wielkopolskiej.
 Grafika przedstawia wyniki głosowania.
Uchwała została podjęta 13 głosami ,,za’’ przy 1 głosie ,,wstrzymującym się’’.

Uchwała nr XXXIV/234/2020 w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu Powiatu Średzkiego dla Gminy Krzykosy z przeznaczeniem na wykonanie oświetlenia przy przejściu dla pieszych na drodze powiatowej nr 2377P w Pięczkowie.
 Grafika przedstawia wyniki głosowania.
Uchwała została przyjęta jednogłośnie 14 głosami ,,za’’.

Uchwała nr XXXIV/235/2020 w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu Powiatu Średzkiego dla Gminy Zaniemyśl z przeznaczeniem na wykonanie oświetlenia przy przejściu dla pieszych na drodze powiatowej nr 2468P w Łęknie.
 Grafika przedstawia wyniki głosowania.
Uchwała została podjęta jednogłośnie 14 głosami ,,za’’.

Uchwała nr XXXIV/236/2020 w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwały budżetowej na 2020 r.
Grafika przedstawia wyniki głosowania.

Uchwała została podjęta jednogłośnie 14 ,,za’’.

W punkcie Interpelacje i zapytania radnych Przewodniczący poinformował, że odpowiedź na zapytanie Radnego Bednarza, które zostało przedstawione na poprzedniej sesji zostało umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Średzkiego.
W punkcie wolne głosy i wnioski głos zabrał Radny Marcin Bednarz.

XXXIV sesję Rady Powiatu Średzkiego o godzinie 11.37 zamknął Pan Piotr Kasprzak - Przewodniczący Rady Powiatu Średzkiego.