Młodzi tenisiści zmierzyli się w turnieju w Nowym Mieście nad Wartą

Były to zawody początkujących tenisistów KS Polonia Środa Wielkopolska i MUKS Ziółka Nowe Miasto nad Wartą o Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej i Wójta Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

22.11.2021

Turniej odbył się 20 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą. w dwóch kategoriach: dywanikowej i czerwonej.

W kategorii dywanikowej uczestnicy zostali rozlosowani do trzech grup. Pierwsze miejsce zajął Wojtek Jankowiak, drugie Nina Krychowska a trzecie Alan Jędrzak.
W kategorii czerwonej zawodnicy podzieleni zastali na dwie grupy. Po zaciętych meczach miejsce pierwsze zajęła Maja Gatniejewska, drugie miejsce Dominika Kuś a trzecie Borys Ergang.

Po zakończonych meczach zwycięzcom turnieju i pozostałym zawodnikom puchary i medale wręczyli burmistrz Piotr Mieloch, starosta Ernest Iwańczuk, radna powiatu Agnieszka Król oraz wicedyrektor zespołu szkół Piotr Czeszyk.
Zawody przygotowała trenerka obydwóch grup treningowych Malwina Szczepańska przy współpracy pozostałych trenerów sekcji Ireneusza Janickiego i Michała Szczepańskiego.

}

Organizatorzy zapraszają na kolejny, a zarazem ostatni w tym roku kalendarzowym Deblowy Turniej Mikołajkowy, który odbędzie się na początku grudnia.

Źródło i foto: organizator zawodów.