Nagroda Główna Wielkopolskiego Towarzystwa Kulturalnego w Poznaniu 2020

07.10.2020
Grafika przedstawia logo Wielkopolskiego Towarzystwa Kulturalnego

Pomimo, że rok 2020 jest trudny z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, Zarząd Wielkopolskiego Towarzystwa Kulturalnego w Poznaniu (WTK) zachęca i zaprasza do uczestnictwa w projekcie Nagroda Główna WTK 2020.
Nagroda Główna WTK jest przyznawana od roku 1970 za zasługi dla kultury Wielkopolski i ma charakter honorowy. Może ją otrzymać osoba, zespół, organizacja lub instytucja.
Zgłoszeń do Nagrody w kategorii indywidualnej i w kategorii zbiorowej dokonywać mogą:
  • -organizacje społeczne,
  • regionalne stowarzyszenia kultury,
  • samorządy,
  • osoby fizyczne.
Zarząd WTK zachęca do zgłaszania grup młodzieżowych działających w stowarzyszeniu lub w organizacji w danym regionie.
Zgłoszenie powinno być dokonane zgodnie z wzorem do pobrania niżej.

Kandydatury wraz z uzasadnieniem należy zgłaszać do 31 października 2020r (ostateczna data wpływu) drogą elektroniczną na adres: biuro@wtk.poznan.pl

Każdy wnioskodawca może zgłosić dwie  kandydatury (1 indywidualną i 1 zbiorową). Kandydatury zgłoszone, także nominowane, w poprzednich latach mogą zostać zgłoszone ponownie.
Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny na każdym etapie jego trwania.
Każdy wnioskodawca zostanie poinformowany e-mailem zwrotnym o wpłynięciu zgłoszenia.

Wyboru nominowanych a następnie -laureatów w kategorii indywidualnej i w kategorii zbiorowej dokona kapituła powołana przez Zarząd WTK.

Ogłoszenie wyników nastąpi drogą elektroniczną.

Wręczenie Nagrody Głównej nominowanym nastąpi na indywidualne zaproszenia. W przypadku braku możliwości osobistego odbioru, nagroda zostanie wysłana drogą pocztową lub przez kuriera.

Niżej do pobrania: