"Polscy przedsiębiorcy w Szwajcarii - recepta na sukces"

- dziś rozpoczęło się I Polskie Forum Gospodarcze w Szwajcarii.

27.09.2021
Na zdjęciu przedstawiciele Powiatu oraz Cechu Rzemiosł Różnych podczas spotkania w trakcie Forum.

Forum odbywa się w centrum kongresowym Kursaal w Bernie i potrwa do jutra tj. 28 września br. Powiat Średzki na forum reprezentuje 4 osobowa delegacja: Radę Powiatu Średzkiego reprezentuje Maciej Pawlikowski - Radny Rady Powiatu Średzkiego, Zarząd Powiatu reprezentuje Bartosz Wieliński - Sekretarz Powiatu oraz Cech Rzemiosł Różnych w Środzie Wielkopolskiej - Franciszek Wojtaszak Starszy Cechu oraz Zenon Wojciechowski - Sekretarz Cechu Rzemiosł Różnych.

Już od października 2020 roku przedstawiciele Powiatu Średzkiego podejmowali działania mające na celu podjęcie współpracy ze szwajcarskimi partnerami w zakresie wymiany doświadczeń w edukacji i sporcie oraz wsparcia lokalnych przedsiębiorców.

Dziś nasza delegacja odbyła indywidualne spotkania z Dyrektorem Szwajcarskiej Izby Handlowej oraz Konsultantem Switzerland Global Enterprise.