Punkt Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym

- godziny otwarcia dla mieszkańców.

19.10.2020

Grafika przedstawia tekst zawarty w notatce, obok logo Powiatu Średzkiego.

Od wtorku, 20 października br. do odwołania Punkt Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego przy ul. Daszyńskiego 5 w Środzie Wielkopolskiej, będzie dostępny w godzinach:
  • w poniedziałki: 8.00 – 10.00 oraz 14.30 – 15.30,
  • od wtorku do piątku: 7.00 – 9.00 oraz 13.30 – 14.30.
W sprawach niewymagających potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, pocztą tradycyjną lub poprzez e-PUAP.
Dokumenty prosimy składać w urnach ustawionych w budynku.

Starostwo Powiatowe - kontakt:
tel. 61 286 62 18 mail: starostwo@powiatsredzki.pl
e-PUAP: /spsrodawlkp/SkrytkaESP

Ograniczenie pracy Punktu Obsługi Klienta Starostwa ma na celu zmniejszenie ilości osób przychodzących do holu budynku starostwa/urzędu miejskiego. Praca starostwa została podzielona między pracowników, którzy pracują na zmiany w celu zapewnienia stałej obsługi mieszkańców w okresie pandemii SARS-CoV-2. W dniu wpływu korespondencji do starostwa dokumenty są ozonowane, następnego dnia są przekazywane do osób decyzyjnych w celu dekretacji dokumentów na poszczególne wydziały lub stanowiska starostwa. Podejmowane działania mają na celu sprawną obsługę mieszkańców oraz zapewnienie ciągłości pracy starostwa w okresie panującej pandemii.