Spotkanie średzkich dawców krwi

z okazji Międzynarodowego Dnia Krwiodawcy.

23.06.2020

W piątek, 19 czerwca br. spotkali się średzcy dawcy krwi z okazji Międzynarodowego Dnia Krwiodawcy. Na spotkaniu wręczono odznaki Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu oraz odznaki Zasłużony Honorowy Dawca Krwi. Wyróżnienia wręczała Bogusława Deiksler – prezes Oddziału Rejonowego PCK w Środzie Wielkopolskiej oraz Marek Witczak, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego.

To dzięki ofiarności Dawców Krwi każdego dnia ratowane jest życie i zdrowie wielu pacjentów. Dziękujemy za ten najcenniejszy dar życia, za pomoc jaką niesie Państwo potrzebującym.
Dziękujemy również za bezinteresowne zaangażowanie w krzewienie idei honorowego oddawania krwi wśród mieszkańców powiatu średzkiego.
Wszystkim Honorowym Dawcom Krwi życzymy wszelkiej pomyślności, najlepszego zdrowia oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.