Starosta Średzki ogłosza licytację pojazdu - ciągnika rolniczego, marka: John Deere

Termin Licytacji: 10 listopada br. o godz. 12.00

29.10.2020

logo powiatu średzkiego

Starosta Średzki podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 10 listopada br. o godz. 12:00 odbędzie się licytacja publiczna ciągnika rolniczego marki John Deere stanowiącego własność Powiatu Średzkiego na podstawie orzeczenia sądu o przepadku pojazdu.

Miejsce licytacji: budynek Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej, ul. Daszyńskiego 5, sala konferencyjna nr 107.

Przedmiot licytacji:

• ciągnik rolniczy,
  • marka: John Deere,
  • rok produkcji: 1977,

Cena wywołania wynosi 14 200 zł brutto, Postąpienie co 100 zł brutto.

Więcej informacji o licytacji w poniższym ogłoszeniu:

OGŁOSZENIE O LICYTACJI POJAZDU - TUTAJ

Dodatkowych informacji udziela Pani Anna Jaśkowiak Inspektor w Wydziale Organizacyjno-Prawnym Starostwa Powiatowego pok. 113, lub pod nr tel. 61 286 62 16.

Zdjęcia:

ciągnik rolniczy, marka: John Deere, kolor zielony   ciągnik rolniczy, marka: John Deere, kolor zielony