Szczepienia bez wcześniejszej rejestracji w Nowym Mieście nad Wartą w lipcu i sierpniu br.

Zadbajcie o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Zapraszamy!

21.07.2021
Grafika przedstawia informacje zawarte w tekście, w prawym górnym logo herb Gminy Nowe Miasto nad Wartą, w lewym graficznie przedstawiona strzykawka, na dole strony widać rękę osoby w trakcie szczepienia, parę przytulonych seniorów, rodzinę w uścisku, osobę w maseczce, młodą kobietę przytulającą dziecko oraz #szczeimy się i adres strony: www.gov.pl/szczepimysie

Wójt Gminy Nowe Miasto nad Wartą zaprasza na szczepienia bez wcześniejszej rejestracji w dniach:
* 22.07.2021 r. (czwartek) i 12.08.2021 r. (czwartek) w laboratoryjnym punkcie pobrań w Chociczy
przy ul. Parkowej 3, od godz. 10.00 do godz. 18.00;
* 23.07.2021 r. (piątek) i 13.08.2021 r. (piątek) w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej
w Nowym Mieście nad Wartą, ul. Zielony Rynek 8A, od godz. 10.00 do godz. 18.00.

Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty i maseczkę!

Szczepienia będą wykonywane za pomocą szczepionki jednodawkowej Johnson & Johnson lub dwudawkowej Pfizer. Szczepienia są realizowane we współpracy ze Szpitalem Średzkim Serca Jezusowego.

Osoby w wieku 12-15 lat proszone są o przybycie z rodzicami, w wieku 16-17 lat winny posiadać podpisany przez rodzica kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19 oraz zgodę na szczepienie przeciwko covid-19.
Osoby pełnoletnie wypełniają i podpisują kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz zgodę na szczepienie przeciwko covid-19.
Formularze do pobrania ze strony: www.szpitalsredzki.pl/wnioski-i-formularze.

Infolinia ds. szczepień przeciw COVID-19 w Nowym Mieście Nad Wartą:
61 287 40 14
wew. 101 oraz wew. 107