A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Starosta Ernest Iwańczuk spotkał się z Sandrą Michalak, uczestniczką czwartej edycji programu „The Voice Kids"

Młoda mieszkanka Chociczy, w gminie Nowe Miasto, już w pierwszym odcinku „przesłuchań w ciemno” wypadła znakomicie. Podczas spotkania ze starostą dzieliła się wspomnieniami z udziału w programie TVP.

10.01.2022

W ubiegłym tygodniu starosta Ernest Iwańczuk spotkał się z Sandrą Michalak, uczestniczką czwartej edycji programu „The Voice Kids". Młoda mieszkanka Chociczy, w gminie Nowe Miasto, już w pierwszym odcinku „przesłuchań w ciemno” wypadła znakomicie. Podczas spotkania ze starostą dzieliła się wspomnieniami z udziału w programie TVP.

Czwarta edycja programu „The Voice Kids" w TVP rozpoczęła się pod koniec lutego 2021 r. Na fotelach jurorskich zasiedli Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron. Sandra Michalak wystąpiła już w pierwszym odcinku przesłuchań w ciemno. Zaśpiewała piosenkę „Over The Rainbow" z repertuaru Judy Garland, swoim głosem, wykonaniem i ciekawą interpretacją urzekła wszystkich trenerów.
Sandra Michalak w piosence „Over The Rainbow":  https://www.youtube.com/watch?v=KVHKH8_miDM
Ostatecznie 13-letnia wówczas mieszkanka powiatu wybrała drużynę Cleo. Choć ostatecznie programu nie wygrała to jej występ nadal chętnie oglądany jest w Internecie.

Sandra Michalak zgłaszając się do programu była uczennicą śpiewu u prof. Alicji Kuchowicz w Poznaniu. Wcześniej śpiewała też w GOK w Nowym Mieście, a później Studiu Gama u Marii Plucińskiej w OK w Środzie. Pierwszy sukces wokalny to zwycięstwo w festiwalu piosenki w Nowym Mieście w wieku 9 lat. Na swoim koncie ma sporo sukcesów wokalnych. Była finalistką Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Gwiazdozbiory, laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla każdego", zdobywczynią głównych nagród na Festiwalach Piosenki Patriotycznej, zdobywczynią Złotej Półnutki na XXVIII Międzynarodowym Festiwalu Muzyki i Tańca „Majowa Nutka", laureatką Kalejdoskopu Talentów.
Zdobyła Grand Prix Koncertu Galowego XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Żegocinie. Zwyciężyła również  w największym przeglądzie świątecznych piosenek w Europie - w kategorii dzieci podczas XXVI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Drugą miłością jest taniec, który daje Sandrze radość, dodatkową energię ale też i poczucie wolności.

baner300x250