Wykaz nieruchomości położonej przy ul. Libelta 2 w Środzie Wielkopolskiej ,

zabudowanej budynkiem garażowym, którego część (zgodnie z udziałem Powiatu) przeznaczona jest do oddania w użyczenie na czas nieokreślony na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej.

04.06.2020

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości położonej przy ul. Libelta 2 w Środzie Wielkopolskiej, zabudowanej budynkiem garażowym, którego część (zgodnie z udziałem Powiatu) przeznaczona jest do oddania w użyczenie na czas nieokreślony na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w  zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 4 czerwca 2020 roku do dnia 25 czerwca 2020 roku.