Zakończono przebudowę DW 432 od skrzyżowania z ul. Fabryczną do skrzyżowania z ul. Zakładową

13.10.2020
Na zdjęciu przedstawiciele Powiatu Średzkiego, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz wykonawcy w trakcie odbioru prac.

W poniedziałek, 12 października br. starosta Ernest Iwańczuk oraz członek zarządu Michał Matelski oraz przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wzięli udział w odbiorze chodnika i ścieżki rowerowej przy drodze krajowej 432 DW od skrzyżowania z ul. Fabryczną do skrzyżowania z ul. Zakładową.

W ramach zadania została zbudowana ścieżka rowerowa szerokości 2 metrów, chodnik szerokości 1,5 metra, odbudowano rowy, została wykonana sygnalizacja świetlna umożliwiająca bezpieczne przejście przez drogę krajową 11 oraz wprowadzona nowa organizacja ruchu.

Wartość zadania: 452.405,07 zł brutto.

Na zdjęciu fragment wybudowanego chodnika i ścieżki rowerowej.