Zapraszamy na XXIX Sesję Rady Powiatu Średzkiego,

która odbędzie się 17 września 2020 r. o godz. 10.00 Bibliotece Publicznej im. R. W. Berwińskiego w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Plac Zamkowy 7.

10.09.2020

Zapraszamy na XXIX Sesję Rady Powiatu Średzkiego, która odbędzie się 17 września 2020 r. o godz. 1000 Bibliotece Publicznej im. R. W. Berwińskiego w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Plac Zamkowy 7. Sesję można będzie także oglądać on-line pod adresem: https://youtu.be/f6w9IoVjLyc

Porządek obrad:
1. Otwarcie Sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przedstawienie porządku obrad.
4. Przyjęcie treści protokołów z obrad poprzedniej sesji.
5. Informacje Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
6. Sprawozdanie Starosty z prac Zarządu w okresie między sesjami.
7. Rozpatrzenie informacji Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Środzie Wielkopolskiej o efektach działalności Urzędu.
8. Informacja Komisji Rewizyjnej z posiedzenia dotyczącego okoliczności zwołania Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Spółki Powiatowe Centrum Inwestycji Sp. z o.o. w dniu 31 sierpnia 2020 r.
9. Podjęcie uchwał lub zajęcie stanowiska w sprawie:
1) wyrażenia zgody na oddanie w najem na czas nieokreślony lokali znajdujących się w budynku przy ul. Kosynierów 2 w Środzie Wielkopolskiej,
2) wyrażenia zgody na oddanie w najem w drodze bezprzetargowej na czas nieokreślony lokali znajdujących się przy ul. Kosynierów 2 w Środzie Wielkopolskiej.
10. Odwołanie Wicestarosty.
11. Wybór Wicestarosty.
12. Odwołanie Członka Zarządu.
13. Wybór Członka Zarządu.
14. Interpelacje i zapytania radnych.
15. Odpowiedzi na interpelacje zgłoszone na poprzednich sesjach.
16. Wolne głosy i wnioski.
17. Zamknięcie Sesji.

Przewodniczący Rady
/-/ Piotr Kasprzak

Projekty uchwał przygotowane na sesję dostępne są do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej - link